YÖNETİM KURULU

Mustafa ÜNAL

Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Ünal, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nde lisans eğitimini tamamlamış, Bilkent Üniversitesi’nden yüksek lisans derecesini (MBA) almıştır. İş yaşamına bankacılık ve finans sektöründe başlayan Ünal, Garanti Bankası’nda üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. Halen Verusa Holding ve grup şirketlerinin Yönetim Kurullarında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Reha ÇIRAK

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Orta ve lise öğrenimini İzmir Amerikan Lisesi ve İzmir Atatürk Lisesinde tamamlayan Reha Çırak, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. Çalışma hayatına New York'ta bir finans şirketinde başladıktan sonra İstanbul'da finans sektöründe çeşitli çok uluslu şirketlerde çalışmıştır. 2003 yılında Marmara Üniversitesi Muhasebe ve Finans bölümünden yüksek lisans derecesi almaya hak kazanmıştır. 2004 yılında SMMM Ruhsatını alan Reha Çırak UPENN Wharton, NYU Stern ve Columbia İşletme Okullarında finans alanında çeşitli eğitimlere katılmıştır. Reha Çırak, halen Verusa Holding ve grup şirketlerinin Yönetim Kurullarında görev yapmaktadır.

Dr. Mustafa Necip ULUDAĞ

Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Necip Uludağ yüksek lisans derecesini Harvard ve İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme ortak programından, doktorasını ise Milan ve İstanbul Üniversitesi ortak programından almıştır. Kariyerine 2001 yılında Boyner Grubu’nda başlayan Necip Uludağ Benetton'un Grup Koordinatörlüğü ve ardından Nafnaf ve Chevignon’un Genel Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Azerbaycan Alfa Yatırım ve ABD Teksas’ta kurulu IPF Uluslarası & Canam Yatırım Fonlarının Yönetim Kurulu üyeliği,  2004-2007 yılları arasında GYİAD’da 2 dönem üst üste Başkan Yardımcılığı ve TEDMER’de 2006 ve 2007 yıllarında Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunan Necip Uludağ, halen Verusa Holding ve grup şirketlerinin Yönetim Kurullarında görev yapmaktadır.

Prof. Dr. M. Ege YAZGAN

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Halen Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Prof. Dr. M. Ege Yazgan, 1991 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Akademik hayatına 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak başlayan Yazgan, aynı bölümden yüksek lisans derecesini almıştır. Doktora öğrenimini, bir yılı Cambridge Üniversitesi’nde misafir öğrenci olmak üzere, İngiltere'de Sussex Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Sussex Üniversitesi’nde eğitmen olarak çalışan Ege Yazgan, 2001-2014 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi, program direktörlükleri, dekan yardımcılığı ve dekanlık gibi idari görevler de üstlenmiş, 2008-2009 yılları arasında, Cambridge Üniversitesi'nde misafir öğretim üyesi olarak bulunmuştur. Yurt içinde ve yurt dışında yayınlanan birçok makalesi bulunmaktadır.

Mithat KILIÇ

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Mithat Kılıç, Türkiye Sermaye Piyasaları ve Aracı Kurumlarının teftiş ve yönetim bölümlerinde 25 yıl görev yapmıştır.